Z nami spełnisz marzenia!

Początkowo latanie było naszą pasją. Z czasem zapragnęliśmy podzielić się naszym hobby z innymi ludźmi, często z tymi, których najskrytszym pragnieniem było latanie, ale nie mieli dotychczas takiej okazji lub dość odwagi, aby swoje marzenie zrealizować.
Firma GRANDA powstała w związku ze wzrostem zainteresowania innowacyjnymi usługami opartymi na wykorzystaniu sprzętu latającego. Nasze usługi można realizować na wiele sposobów i kierowane są do szerokiego grona odbiorców. Oferta obejmuje loty w tandemie zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla grup zorganizowanych. Taki lot to wspaniała atrakcja imprez integracyjnych dla firm. Ponadto w ofercie mamy usługi z zakresu fotografii oraz reklamy lotniczej.
Posiadamy odpowiednie doświadczenie, sprzęt, wiedzę i uprawnienia by skutecznie osiągnąć zamierzony cel. Do dyspozycji mamy zestaw tandemowy przeznaczony do lotów widokowych. Cały sprzęt, którym dysponuje firma jest w pełni profesjonalny oraz posiada wszystkie wymagane prawem przeglądy techniczne, dokumenty i atesty. Za sterami doświadczony pilot posiadający wszystkie niezbędne uprawnienia, a więc ważne Świadectwo Kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, badania Lotniczo-Lekarskie oraz ubezpieczenie OC, bezwzględnie wymagane do wykonywania lotów z pasażerami.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez firmę GRANDA usług i przeżycia z nami tej niezwykłej, podniebnej przygody. Zachęcamy do polecenia nas znajomym. Pozwólmy sobie i innym spełniać marzenia!